Skip links

Laser game

Nezapomenutelný zážitek, zábava a adrenalin, tím vším je Laser Game. S rozlohou 450 m2 se řadíme mezi největší Laser Arény v České Republice. Herní prostor Vás vyvede přes vyvýšené rampy až do patra, ze kterého máte rozhled na celou arénu nebo naopak můžete objevit dva tunely a navíc Vás čekají 2 bonusové pointy. Krev v žilách rozpumpuje kvalitní hudební sestava. Maximální zážitek Laser Game si užijete v plném počtu 12 ti hráčů.

Herní módy

Vyhodnocení proběhne elektronicky po skončení hry, včetně podrobných statistik (přesnost střelby, počet výstřelů, počet zásahů do konkrétního protivníka).

Pro začátečníky

Všichni proti všem

Tato hra je doporučená pro menší skupinky do 8 hráčů.

Každý hráč hraje sám za sebe. Plusové body získáte zásahem jiného hráče, mínusové za zásah do Vás. Cílem hry je obdržet co nejmenší počet zásahů a naopak co nejčastěji zasáhnout ostatní hráče. V tomto herním módu můžete získat schopnost „neviditelnost“, nebo „samopal“, pokud trefíte bonusový point.

Týmová hra

Tato hra je doporučená pro skupinky 8-12 hráčů.

Hráči se rozdělí na dvě skupiny, každá parta si vybere svou barvu týmu (máte na výběr z červené, modré, zelené, žluté, růžové a oceánové). Plusové body získáte zásahem do protihráče, mínusové za zásah do Vás nebo zasažení člena svého týmu (friendly fire). Cílem hry je obdržet co nejmenší počet zásahů, naopak co nejčastěji zasáhnout protihráče a chránit své spoluhráče. V tomto herním módu můžete získat schopnost „špiona“, „neviditelnost“, nebo „samopal“, pokud trefíte bonusový point.

Pro pokročilé

Párová

Tato hra je doporučená pro skupinky 8-12 hráčů.

Hráči se rozdělí na skupinu po dvou, každá parta si vybere svou barvu týmu (máte na výběr z červené, modré, zelené, žluté, růžové a oceánové). Plusové body získáte zásahem do protihráče, mínusové za zásah do Vás nebo zasažení člena svého týmu (friendly fire). Cílem hry je obdržet co nejmenší počet zásahů, naopak co nejčastěji zasáhnout protihráče a chránit své spoluhráče. V tomto herním módu můžete získat schopnost „špiona“, nebo „neviditelnost“ pokud trefíte bonusový point.

S.W.A.T. Solo

Tato hra je doporučená pro menší skupinky do 8 hráčů.

V tomto scénáři zůstanou UV světla v aréně zhasnutá, stejně jako světelné diody Vaších vest. Jediným zdrojem světla je integrovaná svítilna ve Vaší zbrani. Dejte pozor, protože každé zasvícení Vás může stát body! V tomto herním módu jsou bonusové pointy vypnuté.

Neviditelní solo

Tato hra je doporučena pro menší skupinky do 8 hráčů.

Každý hráč hraje sám za sebe, Vaše vesty nesvítí, takže nejste tolik nápadní, ale UV světla arény jsou zapnuté. Plusové body získáte zásahem jiného hráče, mínusové za zásah do Vás. Cílem hry je obdržet co nejmenší počet zásahů a naopak co nejčastěji zasáhnout ostatní hráče. V tomto módu můžete získat „samopal“, pokud trefíte bonusový point.

Pro experty

S.W.A.T. Tým

Tato hra je doporučená pro skupinky 8-12 hráčů.

Jedná se o velmi pokročilý styl hry, ve kterém se rozdělíte na 2-6 týmů, Vaše vesty nebudou svítít, stejně tak UV světla v aréně. Jediný zroj světla je integrovaná svítilna ve Vaší zbrani. Dejte pozor, ať netrefíte svého spoluhráče. V tomto herním módu jsou bonusové pointy vypnuté.

Neviditelní tým

Tato hra je doporučená pro skupinky 8-12 hráčů.

Hráči se rozdělí na 2-6 týmů, ale pozor Vaše vesty nesvítí. Plusové body získáte zasahem do protihráče, mínusové za zásah do Vás, nebo zasažením člena svého týmu (friendly fire). Cílem hry je obdržet co nejmenší počet zásahů a naopak co nejčastěji zasáhnout protihráče a chránit své spoluhráče. V tomto módu můžete získat „samopal“, pokud trefíte bonusový point.

Základny

Tato hra je doporučená pro skupinky 8-12 hráčů.

Hráči se rozdělí do modrého a červeného týmu. Plusové body získáte zásahem do základny protihráčů, mínusové za zásah do Vás, nebo zasažením člena svého týmu (friendly fire). Cílem hry je co nejvíckrát trefit základnu nepřítele a přitom ochránit svou základnu. V tomto módu bonusové pointy slouží jako základny jednotlivých týmu, které musíte dobývat.

Kdo přežije

Tato hra je doporučená pro skupinky 8-12 hráčů.

Hráči se rozdělí do modrého a červeného týmu.
Na začátku máte 10 životů. Životy si můžete doplnit tak, že 2x trefíte svoji základnu – dostanete dalších 5 životů (základna je poté 30s neaktivní – proto v týmu spolupracujte tak, aby Vám nedošli, v takovém případě pro Vás hra končí). Plusové body získáte zásahem do protihráčů, mínusové za zásah do Vás, nebo zasažením člena svého týmu (friendly fire). Každý výstřel Vás stojí jeden bod, ale Vaše procentuální úspěšnost střelby Vaše body navyšuje. Cílem hry je přežít  a přitom trefin nejvíckrát soupeře.